Швидкий вибір печатки

Печатки та штампи Лева м. Львів

Наша адреса:
79000, м. Львів
вул. Петра Дорошенка 25, офіс 1

Телефони:
т. (032) 253-62-80

моб. (068) 270-45-64

E-mail: stamp-lviv@ukr.net

 

Компанія «Печатки та штампи Лева» м. Львів є офіційним виробником печаток штампів у Львові. Дозвіл МВС України №001456 від 9.03.2010 р

Сучасні технології і постійний пошук нових форм у виготовленні печаток дозволили нам стати найбільш передовою компанією в області інновацій. До вашої уваги виготовлення печаток будь-якої складності. Можливість розміщення на печатках  будь-яку форму логотипу. Розміщення на печатці від 1 до 10 різних кольорів, що дозволить стати вашій  печатці або штампу унікальним.

Місто Львів є культурною столицею України і національним надбанням, тому ми намагаємося вкласти в розвиток міста кращу якість і асортимент, тим самим продемонструвати мешканцям і гостям міста Львова наше культурне інноваційне нововведення в галузі печаток та штампів. У нас найкращий вибір штемпельної продукції, який може бути представлений на ринку печаток. Замовивши виготовлення печатки у нас, ви неодмінно відчуєте сервіс і довіру, яку місто Лева подарує Вам. Ми готові до будь-яких форм співпраці, ціни, як і знижки обумовлюються.

Ми займаємося виготовленням печаток для підприємців, підприємств, організацій, робимо печатки гербові, печатки для документів, печатки по відбитку, печатки лікаря, печатки адвокатів, печатки експертів, печатки нотаріусів. А також виготовляємо факсиміле, екслібриси, рельєфні печатки. Виробляємо металеві печатки, пломбіри, пломбіратори та клейма.

Звернувшись в нашу компанію, ви відчуєте сервіс і високу оперативність.

Замовити печатку можна зробивши замовлення в онлайн формі або безпосередньо в офісі!

Замовивши виготовлення печатки у нас, ви неодмінно залишитеся задоволені, наші фахівці завжди вас проконсультують з усіх юридичних тонкощів пов'язаних з виготовленням або знищенням печаток.