Адресні таблички

У цьому розділі йтиметься про виготовлення табличок різних видів. В умовах постійної зміни назв вулиць, особливо з прийняттям Закону України про «декомунізації», дуже актуально стало виготовлення нових табличок або заміна старих. У нас ви завжди можете замовити табличку на будь-який смак під колір вашого фасаду з різних матеріалів.

Яку табличку адресну краще замовити?

Матеріал кожної виготовленої адресному таблички відрізняється за швидкістю виготовлення, надійності і краси. Основний фактор, який може впливати на довговічність таблички - це місце її розміщення. Під відкритим небом на табличку впливає сніг, дощ, вітер, мороз і перепади температури. Природно в такому середовищі табличка з ПВХ, дерева прослужить набагато менше ніж інші. За більш докладні інформації ви можете звернутися до нашого менеджера через пошту або телефон, а також можете залишити заявку на пошті, і ми максимально швидко прорахуємо вартість і відповімо вам.

- об'ємні адресні таблички виготовляються з полістиролу і запресовуються об'ємними литими або акриловими буквами;

- акрилові адресні таблички виготовляються з різного виду акрилу за бажанням з утисненим зображенням методом лазерної або фрезерної гравіювання з покриттям кольоровою фарбою. Фарба дуже стійка до сонячних променів, перепадів температур і воді;

- адресні таблички їх ПВХ виготовляються з самого пвх і покриваються плівкою аплікаційними методом;

- адресні таблички з двошарового пластику, виготовляється методом лазерного гравірування;

Зробити замовлення