Елементи захисту

Мікротекст

Сама загальновідома захист - "Мікротекст", - це внесення до друку по зовнішньому контуру чорною смужки, уздовж якої йде текст з висотою букв 0,5 - 0,8 мм. Виконується він у негативному або позитивному зображенні. Таким типом захисту часто користуються власники друку, тому, що крім своєї захисної функції він зраджує красу будь-якого друку.

Макраме (тангірная сітка)

У цьому виді захисту вживаються незначні лінії товщиною не більше 0,1 міліметр, в комплексі яких слід та знаменита гільошірние сітка, багаторазово що дозволяє посилити захищеність друку. Макраме є одним з найбільш складних видів захистів, які можна сфальсифікувати. Сканування такої печатки, спрямованість дрібних ліній спотворюється, ідентичну ж друк вже не зробиш.

Растрове поле (напівтонові зображення)

Захист растровое поле складається з маленьких крапочок різного діаметру, щільно прилеглих один з одним, і утворюючи різні зображення. Саме цей вид захисту легше відтворити вдруге, але він, тим не менш, є найбільш затребуваним серед печаток. Растрові зображення зраджують печаток необичайно- виняткову красу. Саме завдяки цьому виду захисту на печатках стало допустимим розміщувати зображення і логотипи компанії. Растровий фон служить заднім фоном друку і ні як не зливається з основним текстом друку.

Захист «I-Matrix»

Даний захист розглядає собою захований текст в штрих коді, тим самим дізнатися справжню інформацію про власника друку телефону. У штрих-код можна розмістити інформацію про друк виробнику (адреса, назва фірми, ІПН, ОКПО і т.д.)

Зробити замовлення